hentai porno
mom sex
black gay

kılcal damar catlaması

Kılcal Damar Tedavisi

Kılcal Damar Tedavisi
Kılcal damar
genişlemeleri lazer tedavisi ile, hiçbir anestezi yöntem kullanılmadan 1-6 seans arasında, 4-6 haftalık aralıklarla ve ortalama 5-25 dakikalık seans süreleri içerisinde tedavi edilebilir. Lazer tedavisi dokulara zarar vermeden son derece düşük bir acıyla kolay, hızlı ve etkin tedavi seçeneği sunan bir yöntemdir.

Kılcal Damar Tedavisi Sıkça Sorulan Sorular

Kılcal damar tedavisi kimlere uygulanabilir / uygulanamaz?
Cinsiyet gözetmeksizin her yaş grubuna ve/veya hem koyu hem de açık tenli kişilere lazerle kılcal damar tedavisi uygulanabilir.  Bu tedavinin uzman doktorlar tarafından uygun görülmesi halinde yapılmasında bir sakınca yoktur.

Kanama bozukluğu,  epilepsi hastaları, kalp pili taşıyan hastalar ve gebelere uygulama yapılmaz.
Lazerle kılcal damar tedavisi ne sıklıkla yapılmalıdır?
Genellikle 1-6 seans arasında uygulanmalıdır. İki seans arası ortalama 4-6 haftadır. Bununla beraber seans sayısı uygulama yapılan kılcal damarların adedi, rengi ve alanın büyüklüğüne göre değişebilir. 
Lazerle tedavi ne kadar zaman alır?
Tedavi uygulama süresi genellikle 5 dk ile 25 dk arasında değişir.
Lazerle kılcal damar tedavisinin yan etkileri var mıdır?
Lazerle kılcal damar tedavisi sonrasında normal hayata hemen dönülebilir. Ağrı, genellikle yok denecek kadar azdır. Lazerle uygulama yapılan alanlarda 1-2 gün içinde geçecek hafif kabarma ve kızarıklık görülebilir. Lazerle bu uygulama yapıldıktan sonra mümkün olduğunca güneşten korunmalıdır ve işlem yapılan bölgelere yüksek faktörlü güneş koruyucu kremler sürülmelidir.
Lazerle hangi bölgelerdeki damarlar tedavi edilebilir?
Lazer tedavisi özellikle ince kılcal damar tipindeki damarlarda başarıyla uygulanır. Bu tedavi ayrıca yüz bölgesinde, yanaklarda ve burun kenarında bulunan damar çatlamalarına ve vücutta ki kırmızı renkli benlere de uygulanabilir. Bu tedavi ayrıca doğumla oluşan damarsal kırmızı lekelerde, yüz bölgesindeki damar çatlamalarına bağlı oluşan kızarıklıklarda ve hemangiomlarda uygulanabilen etkili bir tedavi yöntemidir.
kılcal damar catlaması
 

Adres: Esentepe Mah. FSM Bulvarı Gürler Caddesi No:6 Nilüfer Bursa Bu sayfayı paylaşın:
Telefon: 0224 241 94 94 - 243 73 52 - 243 73 53
Email: E-posta göndermek için tıklayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

YASAL UYARI
Bu site Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca yine yasa ve yönetmelikler gereği ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar ve ameliyatlarla ilgili detaylı bilgiler verememekteyiz